Dr Phil jäi eilen jännittävään kohtaan

voi tulla catfight, kun eukko valehteli luovuttavansa vauvansa toiselle naiselle. Todellisuudessa sitä vauvaa ei edes ollut vaan tämä kaipasi huomiota (ja rahaa) itselleen.
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

muistutit :) Harvoin katson kyseistä ohjelmaa, mutta eilen satuin sen näkemään ja ei voi kuin ihmetellä miten joku voi tehdä tuollaista!! Sairasta :(

Äänestä
  • itkemättä katsoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


klo 15 kirjoitti:

voi tulla catfight, kun eukko valehteli luovuttavansa vauvansa toiselle naiselle. Todellisuudessa sitä vauvaa ei edes ollut vaan tämä kaipasi huomiota (ja rahaa) itselleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu