Tuomarit painottaa joka kerta että voittaja pääsee esiintymään Las Vegasiin ja esitys kestää 1... 1,5 h. Miten ihmeessä joku 3 vuotias penska voisi esittää täysille katsomoille "uikutustaan" ja kuka tosissaan menisi kuuntelemaan kun jo kotona saa kersojen laulua ja mölinää kuunnella ihan tarpeeksi. American got Talen on iso vitsi.
3 vuotias Las Vegasiin lol
lol lol lol
1
433
Vastaukset
- IDOLS?????
Kaikki kärkikymmenikössä on laulajia? Voiko ohjelmaa siis sanoa edes Talentiksi. IDOLS SE MINUSTA ON!!! Oikeasti tuo on niin ärsyttävää. Katsoa pelkkiä laulajia, kun tuhansien joukossa oli paljon hyviä esiintyjiä, jotka eivät laulaneet.(Naurettavat amerikkalaiset päästivät jatkoon ne, joilla oli jokin typerä tarina kerrottavana. esim:byhyy isäni jätti perheeni 10 vuotta sitten ja haluaisin hänen olevan ylpeä minusta.) Toinen typerä tarina oli se kun mieheltä oli mennyt puhekyky auto-onnettomuudessa ja nyt on laulamassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 656285
- 635669
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1294690- 613947
- 143845
- 323249
- 693041
- 592866
- 762657
- 471980