Minuun niin sulla on noin kaksiviikkoa aikaa tehdä se eli miten teet sen minulle?.
Jos haluat
tehdä vaikutuksen
5729
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ensin tiedustella, mitä sinä olet tehnyt?
Ja toisekseen miksi kaksi viikkoa on rajana, ootko pois lähdössä???
osuu minuun mutta nyt en pysty mihinkään, anteeksi, johtuu aamuisesta :)
mutta en ole valmis tollaiseenn nyt. oon niin sairaan väsynyt tekemään vaikutusta vähän kaikkeen. Kaipaan vaan ihmistä mikä näkee mussa jotain ilman jatkuvaa yrittämistä. joka ihastuu muhun, johon ihastun. Jonka kanssa kahville pääsemiseksi ei tarvitse myydä itesään. Haluan että joku yrittää joskus munkin takia. Ei pinnallisia asioita, vaan vaan sanoa että olis kiva nähdä joskus vapaalla tai jotain.
Mä oon ollut etäinen koska ei musta olisi ollut mihinkään nyt toisen kanssa. Ymmärrän paremmin kuin hyvin jos et itsekään enää halua mutta toivosin että mulle vois silti puhua ja sanoa juuri esim. hei kun kävelee vastaan. Ja ettei ketään h.mmetti osoittais mulle mieltään. Sillä työ on nyt niitä asioita jollon saan keskittyä johonkin mitä mulla on, minkä tekemisestä pidän.
Mä en o h.tto vaarallinen, mua ei tarvitse pelätä katsoa silmiin, mutta pilkaa musta ei tarvitse tehdä. En kyllä välitä siitäkään enää entisen vertaa.
tarkoitettu minulle. Olen pahoillani, jos olet jossakin vaiheessa käsittänyt käytökseni kiinnostukseksi sinua kohtaan. Intressini ovat kuitenkin toisaalla enkä halua sinusta työkaveria enempää.