Minkälainen?
Itse olen viettänyt kullan kanssa yhteisen harrastuksen parissa koko päivän. Kyllä sitä vaan oikeanlaisella naisella on melkoinen arvo miehelle.
Itse olen viettänyt kullan kanssa yhteisen harrastuksen parissa koko päivän. Kyllä sitä vaan oikeanlaisella naisella on melkoinen arvo miehelle.
Vastaukset 11
Vanhimmat
koko päivän ja tänään taas selailen siemenluetteloita. Löysin erikoisia ja ei-niin-yleisiä siemeniä.
Miltäs kuulostaa kaali, joka kasvattaa toista metriä vartta ja sitten palmumaisen lehtiruusukkeen varren päähän? JEEE Pitäs menestyä mun maallani
*mua ihan jänskättää*
Itse asiassa aikalailla normilauantai eli siivousta ja koiran kanssa ulkoilua. Tein myös hyvää ja helppoa ruokaa ja katselin mäkihyppyä. Nyt värjään tukkaa ja vain puolikasta, koska on vaara, että siitä tulee vihreä. Jos EI tule, niin lähden parhaan ystäväni, hänen miehensä ja heidän Englannista tänne kyläilemään tulleen ystäväpariskuntansa kanssa pääkaupunkiin baarihoppailemaan. Eli siinä on sitä erityistä puolta :)
Katsotaan miten käy! :D
...mutta ainakin on puhdas koti ja sängyssä puhtaat lakanat! Jea!
tapellut koko saatanan päivän.
kun kukaan ei tainnu huomata edellistä...
Kävin tekemässä 3 tunnin hiihtolenkin. Näin ilveksen jäljet! Ne olivat aivan tuoreet, vastasataneeseen lumeen painuneet. Se oli ilmeisesti hipsinyt pois mun tieltä. Hiihtelin kallioita ristiin rastiin ja yhytin samat jäljet yhä uudestaan: itään päin oli ilveksellä matka.
Mun mielestä kerrassaan loistava päivä!
Aamulla oli vähä pinna kireellä kolmen huonosti nukutun yön jäljiltä. Intian lahja maailmalle piti kiireisenä ja univelka kääntyi jossain vaiheessa kireydestä ylirentouteen siten että tuon intian lahjan maailmalle tempaukset alkoi jo naurattamaan.
Jalkauduin "miesten maailmaan" ja koin hauskan hetken kun univormumiesten niskat nuljahtelivat mun talsiessa paikassa jossa naisia harvemmin näkee.
Tein päivän hyvän työn. Ja onnistuin kääntämään hyperventiloivan asiakkaan uhkaukset ja vaatimukset anteeksipyyntöihin rauhallisella olemuksellani. Rautaista ammattitaitoa ;)
Tuli kelkkailtua pitkästä aikaa! :) Ja nyt sitten väsyttääkin.
keli kuin viime viikonloppuna. Oli varmasti hienoa. Mä meen huomenna tyhjäämään päätä kelkan sarvissa, kun tänään oli muuta puuhaa.
:D....
on seksi ja autourheilu.
hyvin saman tyylinen päivä kuin teillä. Seksillä käynnistettiin ja sitten lähdettiin tyypittämään muutamia autoja : ) Oli hauskaa.
ihan oikein. Me ei oo tänään vielä keretty sekstailla, mut kilpa-autojen parissa on vietetty yhdessä joku 10-11 tuntia. Aamul ennen seiskaa piti jo lähtee.