huomionhaku johtuu mistä?
kookoksen
epätoivoinen,
6208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mikä ihmeen epätoivoinen huomionhaku? jos vois hiukka selittää..
Joku taas purkaa ahdistustaan ja sinä olet tällä kertaa sattumanvarainen uhri. Toivottavasti raukkaparkaa edes helpottaa, ettei men hukkaan. ;-)
en oo täällä viime aikoina ees ollut, en ole ennättänyt. Ja tuo kalluppi-juttu oli niin hauska, liittyen just tähän palstaan. Ei puutu kuin työpaikalla tehdään kaluppeja..itse asiassa sielläkin oli joku työterveyslaitoksen kalluppi viime viikolla ;D, piti täyttää sellanen kaavake.
Vois kuvitella, että ahdistus vaan lisääntyy ja se näkyy palstallakin, mut kestetään.
Täällä vain ei näköjään kaivata tempperamenttisia ja impulsiivisia tyttölapsia. Mitäköhän ne sitten kaipaa? Mikähän noille kelpais? Sie oot hyvä ja symppis. Tämä on minun mielipide ja luulisi myöskin hyvän ystäväni mr.kallupin mielipide:)
täällä vaan näkyy koko elämän kirjo..ihan samoin kuin oikeessa elämässä. ikäryhmien erot ulee esiiin, kateus, ryhmien muodostuminen. kalupille kovasti terkkuja..on ollut kiireitä.
siis Kallupille, anteeks...