Mitä maksaa

Mamu miehen kanssa.
Arvailkaa niin kerron sitten hinnan.
4626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

~25 000€ ja mielenrauhan.

Äänestä

tasan tarkkaan siitä minkä "bisneksen" lainat olet mennyt ottamaan/takaamaan.
Vetäistään hihasta että n. 50.000 egee.
Samoin kalliiksi tulee HIV lääkkeetkin.

Äänestä

Noin 8000 € kahdessa vuodessa. En aiemmin juuri säästänyt, mutta nyt avioliitossa ei tule käytyä ravintoloissa, tupakointi jäi, samoin viinin juonti. Ruokaa tulee ostettua kotiin ja tehtyö kunnollista ja halpaa kotiruokaa, ravintolaruuan sijaan. Olemme säästäneet pitkän sentin ;)

Elämä on laadukkaampaa ja rahat riittävät mainiosti. Yksin eläminen oli todella kallista.

Äänestä

Eikä loppua tule ennenkuin pistää väkisin poikki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


parin vuoden seurustelu kirjoitti:

Mamu miehen kanssa.
Arvailkaa niin kerron sitten hinnan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu