elikkäs sairastumiseni takia koin luottotietojen menetyksen kesällä.kysymys kuuluukin saanko autooni liikennevakuutuksen??entäs palo ja varkausvakuutuksen?auttakaa tietämätöntä!
LIIKENNEVAKUUTUS
mazda farkku
8435
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
niin homma ratkeaa. Ja jos ei ekasta lykästä niin soita toiseen... täältä ei tuohon vastausta heru, koska taustasi ei tosiaan tiedossa. Nuo ovat kuitenkin tapauskohtaisia juttuja.
tottakai liikennevakuutuksen saa!lkikin sen jo edellyttää.kaikenlaisia paskanjauhajia täälläkin pyörii.ei luottotiedottomalta voi kukaanautonostoa kieltää
käteismaksu
vittua ja eivät edes osaa kirjoittaa.
Tässä tämän sivuston taso!
luottotiedoton ei ole sama asia kuin persaukinen.
luottotiedoton on paljon surkeampi vässykkä, kun ensin se on ollu persaukinen mutta sekin on revitty niin ruvelle, että tiedotkin viety.... näinhän se menee.
ottamaan erilaisia kulutusluottoja noin 75000 ennenkun tiedot meni.herroiksi tässä elellään ja pimeenä tehdään duunit.
on pakko olla, jokaisen vakuutusyhtiön on pakko sellainen myöntää, halusi tai ei! Mutta et saa sitä maksuajalla, vaan käteismaksu pitää olla. Luottotiedoilla ei ole tässä siis mitään merkitystä. Tällä tavalla.
En viitsinyt tuota kaikkea edellä olevaa typeryyttä lukea, yksi riitti.