jalat ja peppu

hei! olen laihtunut n.10kg neljässä kuukaudessa liikunnan ja oikean ruokavalion avulla.. ja huomaan muutoksia vatsassani mutten reisissä ja pakaroissani.. eli osaisiko kukaan sanoa kuinka näitä naisen ongelma alueita saisi tehokkaasti pienennettyä?
1187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

painan vielä 81kg(/170cm), lähteekö maha vain ensin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


litteämpi vatsa kirjoitti:

hei! olen laihtunut n.10kg neljässä kuukaudessa liikunnan ja oikean ruokavalion avulla.. ja huomaan muutoksia vatsassani mutten reisissä ja pakaroissani.. eli osaisiko kukaan sanoa kuinka näitä naisen ongelma alueita saisi tehokkaasti pienennettyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu