ThinIce

Vain esimerkkinä.

Iskeekö vauvakuume aina viimeistään silloin, kun kello alkaa kilkattaa?
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

iskee varmaankin silloin, kun nainen kuvittelee löytäneensä sen ns. parhaan vaihtoehdon suvun jatkamiselle. Mulla lapset jo tehty, enkä tee enempää vaikka kuinka kellot moukaisi :)

Äänestä
  • korjaus.

    Pahoittelut.

    Äänestä

  • täällä naisena?
    Etkö ala jo seota noitten naisnimimerkkiesi takana,
    äläkä yhtään inise vastaan!!

    varma tieto

    Äänestä

  • feikkaat kirjoitti:

    täällä naisena?
    Etkö ala jo seota noitten naisnimimerkkiesi takana,
    äläkä yhtään inise vastaan!!

    varma tieto

    siinä sä oot oikeessa, että mulla on varmasti enemmän "munaa" kuin sulla, vaikka nainen oonkin :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uteliasbiologi kirjoitti:

Vain esimerkkinä.

Iskeekö vauvakuume aina viimeistään silloin, kun kello alkaa kilkattaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu