Fiksuja ja idiootteja

paljon on bodareista liikkeellä paskaa, osa totta, osa ei

joka lajiin mahtuu idiootteja ja kaikenlaisia pellejä

elvistelijät ja tappelupukarit kuuluu niihin tyhmiin

kehonrakennus on mahtava ja upea laji jos sen oikein oivaltaa

terveisin ; kehonrakentaja!
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niinpä. Ja sellainen mies joka mukamas 40 vuotiaana on jo lerppakulli on paskapuhetta.
Kyllähän se niin on että alamäki alkaa vasta viidenkympin jälkeen, eli keski-iän jälkeen, mutta EI kaikilla silloinkaan. KAikki riippuu mieskunnosta ja se kun vaihtelee paljon.
Ei voida yleistää että vain pikkupojilla seisoo ja vanhemmilla ei, se ei pidä paikkaansa ollenkaan.

näin netin myötä kaikenlaiset paskahuhut vaan lisääntyy kun apinat niitä levittää.

t. 49v ja hyvin toimii treenit sekä muna.

sellaistakin on luettu että hyvin monilla nuorillakin miehillä voi ilmetä teston puutetta ihan 18 vuotiaillakin, että sillai.

¨Ja turha on täällä ylpeillä että murrosiässä lihakset kasvaa, koska kyllähän se on nähty että nuoret kaverit on yleensä tavallisen näköisiä, sanoisinko hujoppeja jo liian nopean aineenvaihduntansa kanssa.

itse kun täytin 27v, alkoi treeni kulkemaan paremmin mitä vuosia sitten. Syy siihenkin oli se että hyödyin ravinnosta enemmän, en kuluttanut enää liikaa kuten aiemmin.

nyt olen nostellut pitkään ja olen 45vuotias ja edelleen nostelen ainakin seuraavat 15 vuotta pyrkien koko ajan parempaan ja näin on kehitys kulkenutkin. Oikeastaan vaan paremmin mitä enemmän ikää kertynyt.


itse en usko paskaakaan muiden selityksiä, onhan suomi24 sun muut nettipalstat pelkkää anonyymipotaskaa kateellisine pelleineen, joten haistatan pitkät paskat sellaisille henkilöille.


aivan naurettavaa kertakaikkiaan tämän koko palstan taso, pelkkää vittuilua suuntaan tahi toiseen :D


suurin osa on 20vuotiaita vellihousuja, armeijan tai sivarin käyneitä luuviuluja, vaikka luulevatkin olevan körmyjä.

Kyllä ne körmyt on niitä isompia ja vanhempia kavereita monasti. Akkojen ja ukkojen höpöhöpöä kaikenlainen muu potaska jota ei ole pakko edes lukea. siksipä minäkään en aio tästä asiasta enempää kiistellä.

Äänestä
  • olen siis 49 vuotias ja naiset pyörii ympärillä kuten vesa keskiselläkin.

    sanoin virheellisesti 45v, kirjoitusvirhepaholainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gsad kirjoitti:

paljon on bodareista liikkeellä paskaa, osa totta, osa ei

joka lajiin mahtuu idiootteja ja kaikenlaisia pellejä

elvistelijät ja tappelupukarit kuuluu niihin tyhmiin

kehonrakennus on mahtava ja upea laji jos sen oikein oivaltaa

terveisin ; kehonrakentaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu