Olemme tietoisesti jättäneet kunnollisen ehkäisyn käyttämättä, ja harrastaneet seksiä muulloinkin kuin "varmoina päivinä". Mies ei ole lauennut sisääni kertaakaan. Mutta nyt kuukautiseni ovatkin myöhässä. Olisinkohan voinut tullakkin "touhutipoista" raskaaksi.. Eikö se nyt oo jo aika epätodennäköistä?
Emme seurustele, olen 20v, mies 27. Edellisen kerran olimme yhdynnässä kierron 12.-14. päivä, eli juuri hedelmällisenä aikana. Että täällä taas ilmeisesti tuleva teiniäiti, yhteiskunnan syöpäläinen. Onnitteluja otetaan vastaan..
keskeytetty yhdyntä
4
805
Vastaukset
- ....
ei se NIIN pieni todennäköisyys ole tulla touhutipoista raskaaksi, ja varmoja päiviä EI ole. Nuorilla naisilla varsinkin voi munasolu irrota missä vaiheessa kuukautta, varsinkin kun nainen kiihottuu tai munasolut saavat kemikaalisen "viestin" että siittiöitä tulossa.
20 vuotiaana ei oo enää teiniraskaus.
oisitte vaan pitänyt korvat auki siel koulussa ja järkeä käteen. - yksikin riittää
Saattaa olla pullat uunissa, ei se keskeytetty yhdyntä niin varma ole että kannattaisi sillä lähteä leikkimään jos ei oikeasti halua lasta. Kannattaa tehdä raskaustesti jos yhdynnästä on kulunut 2 viikkoa.
- N23v...
Keskeytetty yhdyntä ei ole mikään ehkäisykeino, Ei Todellakaan. Ei ole kyllä hitustakaan järkeä tuollaisessa touhussa :|
- Anonyymi
tuossa iässä raskauden mahdollissuus on kyllä todellakin iso.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647