Johtuuko se
a) siitä, että he ovat rumia?
b) siitä, että he ovat epäonnistuneet miessuhteissaan?
c) he halusivat olla itse miehiä?
Miksi femakot vihaavat miehiä
11
296
Vastaukset 11
- vaihtoehto,
c).
- avaruus-pete
vaihtoehto voi olla oikein.
Hähä! xD - Va-Nil-La
nuo kaikki yhdistettynä. Kaikkihan tietää, että kaikki femakot on elämässään epäonnistuneita läskejä rumiluksia.
- ....
Mielestäni voisit kysyä itseltäsi, että miksi pelkäät feministejä.
- ei ole sanonut
että pelkäisi feministejä?
- ....
ei ole sanonut kirjoitti:
että pelkäisi feministejä?
Aloittajahan esitti suoran oletuksen tapaan: "Miksi femakot vihaavat miehiä?"...
Kirjoittajan subjektiivinen käsitys muka jonkun laajan joukon yhteisestä "vihasta" kertoo sekin ainakin jostakin jotakin (kyssä jäi?!). Minun mielestäni.
Ei kaikkia miehiä voi vihata, on jotkut niistä niin lutuisia toisinaan! x)
- ozzy
Itse olen ollut huomaavinani, että feministeille on tyypillistä epärealistinen käsitys itsestä ja omista kyvyistä sekä yleinen ihmisviha.
- zzzzzzzzz
zzzzzzzzzzzzzzz
Sanoisit säkin nyt jotain järkevää:)
- puskaväijy
Mutta silti moni lepakko on antifeministi ja
"hyvä jätkä" ja osaavat ymmärtää miehen ajatusmaailmaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470