Arpien poisto tampereella

Käsivarressani on teinivuosilta muistona joukko arpia. Olen miettinyt niiden poistattamista. Osaisiko, joku kertoa paikkoja tampereella jossa tehdään esimerkiksi laser kuorintaa?
2465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Estetico,T:reen kauneuspalvelu,SannaRii,Airi Touru,Afrodit,Katri Nurmi...........googlaile ja tiedustele!!!

Äänestä

Jos tarkoitat viiltelyarpia, niille ei valitettavasti voi juurikaan tehdä mitään.
Acnen aiheuttamia kuoppia voidaan tasoitella.
Ei kannata tuhlata rahojaan ainakaan kosmetologeille .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.......... kirjoitti:

Käsivarressani on teinivuosilta muistona joukko arpia. Olen miettinyt niiden poistattamista. Osaisiko, joku kertoa paikkoja tampereella jossa tehdään esimerkiksi laser kuorintaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu