Mille festareille lähette kesällä??

oon suunnitellu et ainakin viron Radarock, sekä Porin Rmj, ja Hesan Tuska on käytävä! mahtava meno,ja lisäks ainakin viis muuta.. Minnes muilla on pakko päästä?
11246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Nimittäin kun siellä sekoilee koko viikon lopun ei tarvii muualle enää mennä.
Näin tekee mies 32 v

Äänestä
  • löytää RMJ:sta :)

    Äänestä

  • sekoilujen merkeissä:),tunnistat mut kun pukeudun kun yleinen horo:B.. Mitä mieltä muuten olet et se siirty Raumalta,Poriin? mua ei ainakaan haittaa,samat ihmiset kuitenkin.

    Äänestä

  • nainen- kirjoitti:

    sekoilujen merkeissä:),tunnistat mut kun pukeudun kun yleinen horo:B.. Mitä mieltä muuten olet et se siirty Raumalta,Poriin? mua ei ainakaan haittaa,samat ihmiset kuitenkin.

    pitäisi olla jotain _poikkeavia_ tuntomerkkejä.

    Äänestä

ainakin RMJ:hin ja Pori Jazzeille, niin mainio yöpymissija lähellä Kirjurinluotoa ja joenrantaa.. =P Helsingissä tulen varmasti kesän aikana tamppaamaan mutta en välttämättä Tuskaan.. RMJ:ssä Mecanossa ja Dance Factoryssä (kaippa ne on vielä siellä) nähdään =P

Äänestä

Mä olen 16 vuoden verran yli-ikäinen. Saatan käydä oman kylän festareiden ilmaisjutuissa.

Äänestä
  • RMJ:llä vaihtui omistaja ja on sanottu että festareilla olisi aikuisempi touch, mitähänn se sitten tarkoittaa. =) Jää nähtäväksi..

    Äänestä

  • old_profile_21755 kirjoitti:

    RMJ:llä vaihtui omistaja ja on sanottu että festareilla olisi aikuisempi touch, mitähänn se sitten tarkoittaa. =) Jää nähtäväksi..

    vaikken oo mikään festarityyppi...oma kulta sieltäpäin kotoisin joten se tykkää ja minähän kaveriks...kyllä ne kesäyöt nurmikolla oman kullan kanssa on ihania..

    Äänestä

ainakin näillä näkymin. Lomien puitteissa ehkä muillekin, mutta tuo on se pakollinen.

Äänestä

laskea festareiksi? Sillä mä meen Madonnaan!!!!

Sitte kivoja paikkojahan ois Tuska ja Ankkarock. Tosin tuurini tuntien olen töissä.

Äänestä

paitsi ehkä vois kalajoen tsekata jos ei sisäpuolelta niin ulkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen- kirjoitti:

oon suunnitellu et ainakin viron Radarock, sekä Porin Rmj, ja Hesan Tuska on käytävä! mahtava meno,ja lisäks ainakin viis muuta.. Minnes muilla on pakko päästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu