nyt vituttaa niin, että

tekisi mieli hakata käsi paskaksi tohon petoni seinään. Turhauttaa, vituttaa, raivostuttaa ja masentaa tämä paska elämä. Saisi edes sairaslomaa kun hakkaisi käteni luut pieniksi murusiksi.
7794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ikävä se on kipeen käden kanssa sit kuitenki

Äänestä
  • koska ei voi känniinkään itseään juoda kun töitä.

    Äänestä

  • okdpkfp kirjoitti:

    koska ei voi känniinkään itseään juoda kun töitä.

    varsinkin jos on näpit muussina

    eikä onnistu tännekkään kirjotussss

    Äänestä

  • hupero kirjoitti:

    varsinkin jos on näpit muussina

    eikä onnistu tännekkään kirjotussss

    yhdellä sormella.

    Äänestä

Mitä haluaisit elämääsi kun turhauttaa? Minkälaista positiivista? Kun tiedät suunnan, on perille helpompi löytää, ja kärsivällisyys auttaa.

Äänestä

salilla enimpiä energioita purkamassa. Itselläni toimii hyvin, nykyisin on levollinen mieli vaikkei kaikki menisi niinkuin haluaisi.

Äänestä
  • älä suotta ittees riko. punttien nostelu poistaa pahimmat paineet ja siitä saa myös hyvän mielen, mikä paranee sitä mukaa kun lihakset kasvaa.. =)

    ja samalla kun nostelee punttia, niin laitat jotain kunnon jytää soimaan... siinä paineet lähtee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skspokf kirjoitti:

tekisi mieli hakata käsi paskaksi tohon petoni seinään. Turhauttaa, vituttaa, raivostuttaa ja masentaa tämä paska elämä. Saisi edes sairaslomaa kun hakkaisi käteni luut pieniksi murusiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu