kumpis se tästä

Kädessä tullin veropäätös vuodelta 2006, summat
autovero 2090€ alv 459€, kumpaa ne on palautttaa? verot yhteensä 2549, kiva kun palauttaa ku pankista on nämä verot otettu lainaksi..
3184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kumpi palautetaan vai kaikki? Voisko joku tietävä vastata kiitos.

Äänestä
  • Velkaa on otettu mutta aivan pihalla. Missä näitä sikiää? Eikö pankillakaan ole mitään vastuuta kun annetaan rahaa lainaksi syyntakeettomille?
    Satasen tai pari saatte ja sillähän saa jo monta mäyräkoiraa.

    Äänestä

  • näitä urpoja kirjoitti:

    Velkaa on otettu mutta aivan pihalla. Missä näitä sikiää? Eikö pankillakaan ole mitään vastuuta kun annetaan rahaa lainaksi syyntakeettomille?
    Satasen tai pari saatte ja sillähän saa jo monta mäyräkoiraa.

    Juuh, tarkotin lähinnä sitä että autolaina otettiin jolla samalla maksettiin katos nämä verot.. mäyräkoirista ei niin väliä ole näin pulloon sylkevälle..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palautetaa kirjoitti:

Kädessä tullin veropäätös vuodelta 2006, summat
autovero 2090€ alv 459€, kumpaa ne on palautttaa? verot yhteensä 2549, kiva kun palauttaa ku pankista on nämä verot otettu lainaksi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu