Hei hei hei..

Radiosuomipopilla soi biisi jossa laulettiin paljon "hei hei hei, lähden.." Mies laulaja oli vielä. Ei mitenkään uudelta biisiltä kuulostanut..
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Joo tuohan se oli. Tosiaan, töissä kuulin tuon biisin, mutta kun oli niin melua, niin en kuullu, että sanoi "Mari" vielä siinä. Kiitoos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaimikäseoli kirjoitti:

Radiosuomipopilla soi biisi jossa laulettiin paljon "hei hei hei, lähden.." Mies laulaja oli vielä. Ei mitenkään uudelta biisiltä kuulostanut..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu