Lihanhimo ja työnilo

Ritarillinen

Synnin palkka on kuolema, mutta useimmissa Suomalaisissa yrityksissä palkka on vieläkin huonompi. Valitettavan monissa yrityksissä on yhä avainasemissa henkilöitä, jotka pitävät työaikana ainoana sallittuna seksuaalisuuden muotona perseennuolentaa- he tukahduttavat henkilökunnan spontaanisuuden ja luovuuden.

Varoitukseksi ja neuvoksi:
Toisaalta Suomessa on nostanut päätään myös ajatukset ns. työpaikka-ahdistelusta- Miesten onkin syytä suosia työpaikkayhdynnöissä sellaisia asentoja, joissa he itse ovat allapäin, jotta kenellekään ei tule vaikutelmaa naisen alistamisesta.

Astukaa hyvin ja tehkää sisään!

5

978

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olet kateellinen

      tylsä lattiatason työntekijä. Kypsy siihen, ettet pääse eteen- etkä taaksepäin.

    • oikeassa

      että perseennuolenta on oma työlajinsa työpaikoilla. Vain siten saa säilytettyä työpaikkansa. Toisaalta on ihmisiä, jotka eivät ikinä alistu sellaiseen toimintaan...työpaikan menettämisen uhallakin.

      Voi ainakin olla ylpeä itsestään paskaiseen lopputiliin asti. .

    • Ritarillinen

      kuten jo kommentoin, Työpaikkaseksi on yksi parhaita asioita mitä voi töissä tehdä. Liian avoimia kiintymyksen osoituksia työaikana on tietysti syytä välttää, koska ne saattavat herättää seksuaalisesti vähäosaisissa kateuden tunteita. Ihanteellisimpia ovat suhteet asemaltaan samanarvoisten henkilöiden välillä. Takaapäin tapahtuva parittelu ei tule työpaikalla kysymykseen. Siinä asennossa mies on aina etulyöntiasemassa. Tasa-arvotietoiset sivulliset saattavat loukkaantua siitä, koska naiset eivät anatomisista syistä pysty vastavuoroisesti sekaantumaan miehiin takaapäin. Ellet usko niin kokeile. Työpaikkaseksi on hyväksyttävää kunhan se ei loukkaa muiden työntekijöiden haju-, kuulo-, tai näköaisteja.

      • mitä-s

        tarkoitat seksuaalisesti vähäosaisella?

        Ootsä vähän outo.?.


      • Ritarillinen
        mitä-s kirjoitti:

        tarkoitat seksuaalisesti vähäosaisella?

        Ootsä vähän outo.?.

        Seksuaalisesti vähäosaisella tarkoitan rumaa, joka ei saa työpaikkaromanssia aikaan vaikka sitä kuinka haluaisi. Seksuaalisesti vähäosaisella naisella on usein ihanan isot ja valkoiset reidet, jotka muistuttavat ihan raejuustoa.Miehillä taas penis on keskimäärin kaksi senttiä pitkä ja lyijykynän paksuinen. Suhde näihin ihmisiin tarkoittaa sitä että viikon parin päästä paska haisee kuin Elannon hunaja..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      103
      6673
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      87
      5037
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      111
      3289
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      31
      3158
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      27
      2338
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1696
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1331
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      339
      1282
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1196
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      964
    Aihe