NENÄONGELMA

Hei kaikille. :)

Mulla on kauhea nenäongelma. En ole ikinä pitänyt omasta nenästäni, se on aika pyöreä kärjestä eikä mikään ihan pieni. Olisiko jotain meikkausvinkkejä miten nenän saisi näyttämään vähän pienemmältä?
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no yleensä epäkohdat varjostetaan. Mutta en sit tiiä et tehdäänkö nenän kanssa samoin..? joku vois kertoo tän jutun..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö______09* kirjoitti:

Hei kaikille. :)

Mulla on kauhea nenäongelma. En ole ikinä pitänyt omasta nenästäni, se on aika pyöreä kärjestä eikä mikään ihan pieni. Olisiko jotain meikkausvinkkejä miten nenän saisi näyttämään vähän pienemmältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu