oon profiilia pitänyt joitakin kuukausia ja muutama yhteydenotto ja treffit takana. Kokemukseni on, että varmemmin saa seuraa live-elämästä tanssipaikoilta. Mukavia naisia olen sitä kautta tavannut enemmän kuin täältä deittipalstoilta. Enkä nyt puhu pelkästään sekstailusta. Täällä tuntuu vähän hankalalta kirjoitella viikkoja ennenkuin suostuvat kuvaansa laitamaan ja sittekin yleensä tulee versio josta ei erkkikään ota selvää. Livenä voit ottaa yhteyden henkilöön joka sinua ulkoisesti kiinnostaa ja muut asiat selviää sitten kysymällä. En ole mikään örinäerkki täällä enkä myös livenä, taidan pitäytyä perinteisissä menetelmissä. Mutta kun useassa naisprofiilissa kysytään,että onkohan niitä kunnon miehiä enää olemassa, on niitä.
livenä
5
435
Vastaukset
- Kunnollinen Nainen
Naisiakin olemassa. Tuntuu että miehet haluavat vain heti seksiä, Itse olen halunnut löytää kunnollista miestä tanssimaan seuraksi ja vaikka ihan vakavastikin, Joka ei joisi ja ei tupakoisi. Joka olisi tanssitaitoinen. Puhutaan että suurin osa tansseissa olevista hakee vain sitä seksiä. Missä ne ihmiset sitten ovat jotka haluavat tanssin ohella sitä kunnollista miestä/naista yhdessä oloon, halauksiin ja suudelmiin, tanssimaan.
Eikö miehet jaksa odottaa että ensin tutustuttaisiin ennen kuin seksiä olisi saatava.
Sanovat että ovat ihastuneet, vaihtaa puhelinnumerot, sitten ei kuulukaan mitään, jotkut jopa tunnustaa että seksiä tässä vain halusin, kun on tullut oltua puutteessa. Kun olet kaunis ja halukas nainen.
t. Sinkku- tavallinen nainen
Mä taas en niin tanssinystävä ole mutta sekin menee, ja juodakin mies saa joskus ja polttaa, koska itsekin poltan eikä suu ole tuohesta, mutta rajansa siinäkin. muita vaatimuksia sen sijaan on..miehen pitää olla rehellinen, yhden naisen mies, huumorintajuinen, siisti..ei tarvi olla rikas mutta ei laiska luuserikaan..ja että mies arvostaa, kunnioittaa naista..osaa pitää hyvänä, halia, suukotella, olla lähellä, sen jälkeen seksikin on ihanaa.
Muuten olen kanssasi samaa mieltä, ne muutamat joiden kanssa olen tavannut on heti seksi mielessä, eivät jaksa kirjoitella kauaa vaan pitäisi tavata nopeasti ja hypätä sänkyyn.
vaikka kirjoiteltaisiin sitten siitä säästä..inhottaa alkaa vastailemaan jo alkuunsa kysymyksiin tykkäänkö suuseksistä, mistä asennoista ja olenko posliini jne.
- kirjoittelu
Joo, toi 'viikkoja kirjoittelu' on itseasiassa aika turhauttavaa puuhastelua. Varsinkinkin kun et tiedä kuka oikeasti toisessa päässä on. Ite en jaksa paria viikkoa pidempää kirjoitella säästä tai tekemisistä. Jotenkin fiilikset on sen jälkeen sellaset, että parempi lopettaa koko viestien kirjoittelu.
"Kunnon miehiä"? No hitto, väittäisin että tämä maa on niitä pullollaan. Meitä ei vaan täällä arvosteta. - manu vaan
foorumilla ne kunnon miehet ja kunnon naiset kohtaisivat? itse kuulun niihin kunnon miehiin. Juon harvoin, tupakkaa en polta, liikun ja urheilen, käyn töissä, toiset sanoo komeaksi, toiset ei, tulen taloudellisesti toimeen, mukavia naisia tapaan, en käytä naisia hyväkseni ja olisin valmis suhteeseen yhden kunnollisen naisen kanssa, löytyyköhän....saas nährä ny
- summer680
... ehdottomasti parempi... Mulla on ollut profiili (kuvaton) muutaman kuukauden ajan. Olen aika harkitusti deiteille lähtenyt, huomasin että parasta on tavata melko pian livenä jos kirjoittaminen synkkaa.. Kuvista ei todellakaan ota aina selvää tai yleensäkin ne eivät oikeasti kerro sitä koko totuutta. Kun siihen yhdistyy se koko kokonaisuus sitten vasta se kolahtaa, jos kolahtaa. Ihmisen ei tarvitse oikeasti olla missi tai mister, kun moni muukin asia ratkaisee. On käynyt niin, että kirjoittelu ja todellisuus ei ole vastannut tai sitten nyt niin, että kirjoittelu ja todellisuus ovat natsanneet.... Ja tapailu jatkuu....
Itse en kuvaani profiiliin laittaisi, ensinnäkin työni takia ja toiseksi voin sen sitten laittaa yksistyisesti just niille, joille haluan... Ja livenä kaikkein paras!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 835114
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h734678Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv852924Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232414Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.602034Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska221805- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1131425- 1851318