Mitäs pitäisi tehdä kun ihmiset laittaa noita WINK viestejä koko ajan. Olisi kivempi kuin kirjoittelisivat suoraan jotain. Pitäisikö noille siis laittaa viestiä? Eihän juttu muuten etene.
Huvittavaa kun tosi kauniit naiset niitä laittelee, osa taitaa olla huijareita. Mutta on siellä ihan rehellisiäkin :)
Facebookin WINK
5
856
Vastaukset
- Niin ja
Kun löysin tuon Facen deittailun niin ei ole ollut tarvetta loggautua suomi24:sen tyhmille treffeille enää :)
Kiitos tosi paljon sille kuka laittoi vinkkejä tänne!- kys.
omalla nimellä ja naamalla metsästää?
- Sehän keroo vaan sen
kys. kirjoitti:
omalla nimellä ja naamalla metsästää?
Ettei ole mitään salattavaa ja ollaan rehellisiä. Ihan normaalia, että meillä kaikill aon oma nimi!
- FB paikka
Siis tästäkö puhutte? "Are You Interested"?
Miten ihmeessä se järjestelmä arpoo meille näytettävät ihmiset? Näytetääkö ensimmäisellä viikolla paikan rumimmat ja sitten aktiivisen käytön jälkeen pääsee näkemään tavallisen näköisiä? Siinä HOT osastolla oli aivan samaa populaa kuin EI HOT osastolla.
Ja näyttääkö AYI järjestelmä tarkoituksella kaikki ystäväni muutaman minuutin sisällä? Silloinkin kuin valitaan all users?
En voi ymmärtää AYI:n logiikkaa sillä
1.) En usko että keskimääräinen FB väki on sitä tasoa.
2.) En usko että omat kaverini edustavat niin suurta osaa AYI:n väestä. Mulla on FB kavereita 75 ja AYI:ssä oli naimisissa olevia tavallisen näköisiä kavereitani.
T:N 35-40 v- Vinkkejä
Itsekin olen jo oppinut sen käytön.
Ensinnäkin se näyttää n. 1/10 on sun oma kaveri, vaikka hän ei olisi edes käyttämässä koko ohjelmaa!!
Tämä on juttu jota kaikki eivät ymmärrä. Vaan se siis näyttää myös kavereitasi vähän väliä.
Mun mielestä taas ei voi kuin ihmetellä missä ne kaikki tavallisen näköiset/rumat ovat. Kaikki todella kauniita, mutta se kuva.. Ehei se ei kerro silti mitään.
AYI:stä siis puhe juu!
Ja slusta alkaen hyvän näköisä näytetty. Sitten näkee joidenkin kohdalla lisää kuviakin.
Mutta ei pidä hehkuttaa liikaa, ennenkuin kaikki tyhmät täältä suomi24:sta menee sinne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057411
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1005255Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253451Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3451485Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?551318