Kirjoittelijat voivat itse olla osallistumatta sellaisiin ketjuihin jotka arvioivat asiattomiksi ja, olla totaalisesti ignore asiattomien kirjoittelijoiden suhteen. Haluatteko te tehdä tästä virallisen solvaus-palstan jossa esimm. sairaita ihmisiä haukutaan siitä että he käyttävät lääkettä.!!!
Siviili-banni
Papparazzi
5507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kaikki muut osanut lopettaa, paitsi Monte. Kai sillä on jonkinlainen pakkomielle.
Mikäs siinä. En jaksa kirjoittaa uudestaan mitä olin kirjoittamassa.
poliisin vihjepuhelinta. Ei hätää, kopioita ehdin ottaa ja olenpa niin vanhanaikainen että vien ne asemalle ruokatauolla. Ihan periaatteen vuoksi.
poistaa muuten.-Poistunhan minä, ei tällaista palstaa kuule ruveta kattelemaan. Teen kyllä mitä tykkään ja ehdit tuossa huumeita kehuakin ennen kuin poistit tekstisi. Minä poistun printtien kanssa asemalle ja tekevät siellä mitä tykkäävät.
eli jos poliisi kiinnostuu ja tutkii minun IPeen niin ei ole tältä koneelta ne jutut lähteneet. "Ikäongelma" kyllä taitaa olla, mutta pedofiiliksi en ole sanonut. Täällä ei ole ketään joka kauppaisi/kertoisi ostavansa pillereitä kadulla/käyttäisi niitä väärin, mutta jos sinä tiedät jonkun niin varmasti itse toimitat dokumentit poliisille.
Että tämän koneen IPssa ei ole mikään salaisuus, sen saa poliisit tutkia jos kiinnostaa.