Neuroottisia

täällä tapaa, seinähulluja, jotka eivät edes uskalla kuvaa laittaa itsestään ja sekoavat heti pienemmästäkin erimielisyydestä.
41276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vois sanoa ihan samaa.

Äänestä
  • FUCKIN LOOSER!

    Äänestä

  • hah :D kirjoitti:

    FUCKIN LOOSER!

    Nii just, vitun löysäilijä!

    Äänestä

taitavat naisparat huomata kenen kaa kirjottelevat ja lopettavat suhteen lyhyeen niin se vaan menee.Mitä tonne kuviaan laittamaan muutenkaan, muutenkin löytyy seuraa vaik ei kuvaa ja vaikka joka illalle jos haluaa.Hulluista ukoista pitää vaan pysytellä kaukana ja niitä piisaa, ovat varmaan niitä jotka ei muuten naista saa ja sit pettyvät kun vielä pakkeja sataa ja itseään joka naiselle tyrkyttävät.Nimim.kokemusta on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisia... kirjoitti:

täällä tapaa, seinähulluja, jotka eivät edes uskalla kuvaa laittaa itsestään ja sekoavat heti pienemmästäkin erimielisyydestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu