Palstan vakiohäirikön viestien boikotointi tuntuu sujuvan oikein mallikkaasti...
Jatketaan
vaan...
5167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
palstan ravintotutkija on laittanut koko arvovaltansa peliin niin... no, tulos on sen mukainen.
Palstahäirikkö on ollut kuitenkin ahkerana. Nopeasti laskettuna tänään jo tähän mennessä 26 VHH:n vastaista viestiä. Ne on selkeästi tunnistettavissa vaikka jokaisessa on eri nimimerkki. Kuka uskoo että on 26 eri henkilöä käynyt jokainen kirjoittamassa yhden VHH-vastaisen viestin. Ei kukaan. Kyllä ne samalta sylttytehtaalta tulee niinkuin on tullut jo neljän vuoden ajan.
Nyt tuli jo 27:s viesti sylttytehtaalta sillä aikaa kun kirjoitin omaani. Ei meinaa pysyä laskuissa mukana kun kalastajan muija saaresta suoltaa aina uusia sepustuksia. Ei kommentoida sitäkään.
"Ei kommentoida sitäkään". Että "me"(VHH-laiset) emme sitten kommentoi kun sinä sanot että EI.
Sinä niinkuin olet kenraali etulinjassa ja johdat tilannetta. Emme kommentoi, nyt kommentoimme...
Kyllä tämä palsta saa aivan uusia muotoja, tää pitää nähdä että uskoisi miten joku näkee tämän taistelukenttänä ja korottaa itse itsensä kenraaliksi siellä.
VHH-JOUKKUE....HYÖKÄTKÄÄ!!
Tuli mieleen yksi juttu tästä.
Miten ruotsalaisen ratsuväen hyökkäys pysäytetään?
Vastaus:
Otetaan karusellista töpseli irti.
Missä näet noita vhh-vastaisia viestejä?
Kerro samalla, kuinka tuo oma viestisi liittyy palstan aiheeseen "Keskustele laihdutuksesta Atkinsin, Motignacin ja South Beach Dietin oppien mukaan."