Miten monta

naisella saa olla menneisyydessä? Kuinka monesta nimittelette lutkaksi?
19230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

kuin kolme ukkoo on kerralla pannu, ni kyllä se sitte aika lutka on.

(mikä on kyllä melko kiihottavaa)

Äänestä

No eipä oo tullu pyydettyä laskelmia koskaan... Ei niitä tartte kirkossa kuuluttaa, elämässä sattuu ja tapahtuu...

Äänestä

2000-3000 vuoden aikana

Äänestä

Lutka tittelin saa sitten jos niitä on minun aikanani useampiakin ...

Siis suhteen aikana... Ellei ole ollut ihan yhteistä kivaa se...

Äänestä

Kuin jotakuta nimiteltäs?
Eihän miehiäkään nimitellä pukeikis tai muuksi?
Jos jolalkulalon ollut jotain, mitä se meille kuuluu, ei mulle ainakaan!

Äänestä
  • Nimitelläänpäs. Tosin suurin osa miehistä vain röyhistää ylpeänä rintaansa, kun joku nimittelee pukiksi.

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Nimitelläänpäs. Tosin suurin osa miehistä vain röyhistää ylpeänä rintaansa, kun joku nimittelee pukiksi.

    Aivan, jokaisella nykyisin on omat kokeilunsa,miks toisia nimitellään, vaikkapa vain palstoilla,mut kuiten?
    Miks ylipäätään yritetään gategoroida ihmisiä?

    Äänestä

  • old_profile_65367 kirjoitti:

    Aivan, jokaisella nykyisin on omat kokeilunsa,miks toisia nimitellään, vaikkapa vain palstoilla,mut kuiten?
    Miks ylipäätään yritetään gategoroida ihmisiä?

    kokeilunsa, olla usean eri miehen nussittavana. Aivan, suomalaisnaisista se on totuus, uutisoidakin sen voisi ulkomaille millaisia suomalaisnaiset ovat, usean eri miehen nussimia lutkia

    Äänestä

Eikö niitä aina ole kolme? Noin muuten ei ole tapana arvostella kenenkään seksuaalimoraalia. Jumalakin rakastaa iloista antajaa. Ja muistini mukaan viriili poikamies vasta rakastikin. ;-)

Äänestä
  • tuohon ei voi muuta sanoa ku HALLELUUJAAAAAAA

    Äänestä

iloisella antajalla viitataan rahan antoon auttamistarkoituksessa tai ruuan jne, ei pimperon antamiseen.

lutkan tunnistan siitä, että sillä on lähes jatkuvasti joku nússimassa tussuaan, kyllä niille miehiö kertyy ajan oloon

Äänestä
  • Nyt kyllä taidat huijata meitä. Hyi hyi! :-(

    Äänestä

Haloo antitrollen. Mitä järkeä aloituksissasi on.

Jos pitää oman lukunsa, niin eikö se ole juuri sopiva?

Äänestä

Joillekin miehille nunnatkin on lutkia :)

Äänestä
  • No siis kaikki naiset, jotka antavat jollekin muulle kuin minulle itselleni, ovat tietystikin lutkia. ;-)

    Äänestä

  • Sä siis pidät itseäsi nunnana? Juuri ilakoit täällä, kun rikot avioliittoasi...

    Äänestä

Elämäntapa ratkaisee, joskaan en yleensä nimittele naisia. Mut lutka ei ole välttämättä huono homma.

Äänestä

No eihän se käytössä kulu, sanoi entinen ukkokin. =)

Äänestä

eihän se vertavuotava pillervo kulu eikä totuus lutkasta useine eri miehineen ja nussintoineen muutu. monen eri miehen nussima lienetkään, tuskin itsekään tiedät muuta kuin ettei ole pillervosi kulunut ahkerassa huora-ammattilaistason käytössä.

ps. avaa suusi, isken paskapökäleen suuhusi, lutku

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


seksikumppania kirjoitti:

naisella saa olla menneisyydessä? Kuinka monesta nimittelette lutkaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu