Mitä tehdä...?

Mitä mä teen, kun pidän erästä jätkää ystävänä ja se kutsuu mua kullaksi ja rakkaaksi? Se on tosi ahdistavaa. Sillä on kuvitelmia, että me ollaan yhdessä, mutta mä en halua olla kuin ystävä..
1370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla on ollut sama ongelma.. kun puhuminen ei auttanut, ja mua ahdisti niin, sanoin sille, ettei enää nähdä.. nyt on parempi.. enkä oo kuullut tyypistä vähään aikaan..=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Apua kaipaava* kirjoitti:

Mitä mä teen, kun pidän erästä jätkää ystävänä ja se kutsuu mua kullaksi ja rakkaaksi? Se on tosi ahdistavaa. Sillä on kuvitelmia, että me ollaan yhdessä, mutta mä en halua olla kuin ystävä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu