Vuodet vierii

ja sinkkuna ollessasi tapaat sattumalta kaupungilla ex-heilasi, vanhan ihastuksesi, yhden yön panosi, joku muu vastaava.

Miten reagoit? Voisiko tapaaminen edetä sovittuun tapaamiseen, ehkä suhteeksi?
6352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos tekisi mieli molempien niin ihan varmasti jotain olisi ja jatkoa tulisi.

Äänestä

Mielessä on kirkkaasti se, miksi suteet meivät persiilleen.

Äänestä
  • Herra Ratikka on tainnut nauttia hieman nautintoaineita pääsiäisen kunniaksi??

    Hyvää pääsiäistä :)

    Äänestä

kuin yksi tollanen mies elämässä, jonka kanssa vois tapahtuu kaikkea.

Muut on jäänyt ihan taakse...Niin erilaisia ihmisiä mun kanssa. Ei oikein mitään yhteistä. Moikataan jos nähdään korkeintaan. Paitsi ex nyt tietty kaverina.

Äänestä

Monenlaisia olen kyllä tavannut ja varmasti ihan eri tavoin heihin suhtaudunkin, mutta tuskin yhden näkemisen perusteella mitään syntyisi... Joitain en edes haluaisi enää nähdä.

Äänestä

mielummin jatkasin sinkkuna,kun ottasin takas jonkun niistä urpoista:b..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

ja sinkkuna ollessasi tapaat sattumalta kaupungilla ex-heilasi, vanhan ihastuksesi, yhden yön panosi, joku muu vastaava.

Miten reagoit? Voisiko tapaaminen edetä sovittuun tapaamiseen, ehkä suhteeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu