Ydinpommi heitetään Japaniin

Nyt on piru merrassa. Astrologi ennusti jo 90-luvulla kovan totuuden. Japaniin heitetään vielä uusi atomipommi. Pohjois-Korea uhittelee. Japani. Hyväksy Pohjois-Korea. Älä tee mitään uhkaavia eleitä.
3140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ydinpommeja riittää kylvettäväksi asti jokaiselle valtiolle, älä huoli

Äänestä

Tuhoaa enintään muutaman rakennuksen.

Äänestä

kovin pitkälle, kun japsit ovat pommittaneet sen paskavaltion kivikauteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olkaa varovaisia ja kunnioi... kirjoitti:

Nyt on piru merrassa. Astrologi ennusti jo 90-luvulla kovan totuuden. Japaniin heitetään vielä uusi atomipommi. Pohjois-Korea uhittelee. Japani. Hyväksy Pohjois-Korea. Älä tee mitään uhkaavia eleitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu