Mikä suomiräp biisi?

Joo kuulin kaverin autossä tämän biisin, suomiräbää saattaa olla huge l. Kertsi menee suunnilleen näin: Mul on joka päivä hauskaa, menee tunti lujaa/ Kaksytkolmetuntii oon sit ihan umpikujal. Näillä epämääräisillä tiedoilla jos joku tunnistaa biisin niin auta minua
5495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Löyisin jo biisin. se on siis Huge L 23 tuntia. ja touche albumilta

Äänestä
  • Älä mölyä. Se on älämölyä!

    Äänestä

  • mikä vitun Huge L? jättäis jo Big L:n baittaamisen...

    Äänestä

Hugeahan tämä. levy on touché ja artisti mahtava.

Äänestä
  • allekirjoitan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olisko huge? kirjoitti:

Joo kuulin kaverin autossä tämän biisin, suomiräbää saattaa olla huge l. Kertsi menee suunnilleen näin: Mul on joka päivä hauskaa, menee tunti lujaa/ Kaksytkolmetuntii oon sit ihan umpikujal. Näillä epämääräisillä tiedoilla jos joku tunnistaa biisin niin auta minua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu