Kaunis nuori opiskelijanainen etsii sperman luovuttajaa. Vaatimukset: Yli 185 cm pitkä, komea, lihaksikas (ei mielellään kovin paljon läskiä), urheilullinen, älykäs, akateeminen, mielenterveysongelmista vapaa ja varakas mies. Tekisimme sen luomumenetelmällä, Helsingissä. Hotellissa vaikka.
SPERMAN LUOVUTTAJAA
Löytyykö?
22607
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
spermaiset kalsarit, kuullostat noilla kriteereillä niin hyvältä että tulin housuihini :-(
Hoikka, luonnonvaalea, mutta en kuitenkaan muodoton. Miehet ovat aina käyneet aika kuumina seurassani. Mutta sinä et taida täyttää kriteereitäni...?
ehkä en, onko se nyt niin nuukaa. Pääasia on se että mulla ois paskaiset kalsarit sulle. On niissä spermaakin, sun pitää vaan olla tarkka ettet tunge sinne tussuus sitä paskaraita-kohtaa, saattaapi muuten tulla hiukan vajaata jälkikasvua. Ja muista ehdottomasti välttää keltaisia kohtia, kukaan ei tykkää kusipäistä.
Paljonko maksat yhdestä lastista?
.. luovuttajan täytyy olla noiden kaikkien kriteerien lisäksi vielä varakas?
Eikö kriteerit täyttävä opiskelija sitten kelpaa?
Niin?
mikään säälittävä räpeltäjä.
Elättäjää haet vaan lapsen varjolla itsellesi. Eikö niin?
Ei taida auttaa, vaikka isä olisi Brat Pitt ja jonkun sortin tohtori, jos äiti on noin jumalattoman tyhmä. En sitten tiedä, jos se otettaisiin heti synnytyslaitokselta huostaan ja sijoitettaisiin vähän fiksumpaan kasvattiperheeseen. Geenien ja kasvatuksen merkityksen suhteestahan kiistellään edelleen tiedepiireissä.
vasektomia---voisinhan kyllä nautintosi vuoksi:D
rakastajana?
jos vain tyhjä takki olen:Ei sitä muuten voi todistaa valheeksikaan.
xämmä vaati todistamaan ja vei laboratorioon mukillisen--ja möläytti odotushuoneessa, että haittaako sylki siinä joukossa?
jos annat pillua
meikämannen varakkuudella sitten olisi? Jos haluat vaan pelkän luovuttajan?
http://www.youtube.com/watch?v=DR75J5HguK0&feature=related
Biisi sille:D
Rikas professori nyt tarvitaan elättäjäksi.
Voisi väkisin kouluttaa akateemisexi, jos tuleekin kusta sekaan.
Täälläkin olisi 24-vuotias neitokainen vailla luovuttajaa. Olen pitkäaisen harkinnan tuloksena päätynyt siihen, että haluan hankkia lapsen yksin, mutta tietenkin siihen tarvitaan miestä, mutta baareista sellaista en todellakaan halua etsiä. Toivoisin, että olisit pitkä, ehkä hieman lihaksikas, fiksu ja kaikinpuolin terve mies. Eli olisiko yhtään miestä valmiina anonyymiksi luovuttajaksi ?
Klinikan kautta kannattaa hoitaa, niin vältyt juridisilta ongelmilta tulet nopeasti raskaaksi!
http://mina.suomi24.fi/spermanluovuttaja/tiedot
ok. Laitan pojat asialle
Tsori, mutta lapsiprojektit ei kiinnosta.
Asperiini auttaa vauvakuumeeseen...vai auttaako?
Minä olla sopiva spermamies
Lähettä vaan matkaraha
Abdullah
Poste Restante
Lagos
Jos maksat sanotaanko nyt 50milj. € - 100milj. € niin katotaan sitten. Ei voi olla niin idioottia joka keksii tänne näin typerän aiheen.