Mutta ei kyllä nuorien jutuissa,jotka huutelevat välillä.Ei tunnu loogisuuden pisartakaan :-).Ei kyllä miestenkään logiikka ole ihan täydellistä.Miten siis erottaisit naisten,ja miesten loogisen ajattelun?,,,,DDDDDDDDDDDDDDDDD
Naisen logiikassako ehkä järki DDD.
vega65
5236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..kiertelevät aivoissaan niin eri teitä ettei kun vain samansukupuolen edustaja hyvin tiedostuneena pystyy oman puolensa ajatukset, logiigat ja aivosynapsit kertomaan..kummankaan sukupuolen on ihan turha tehdä anaalisointia vastakkaisen sukupuolen logiigoista(prof per erik.pervokki psyk. laitoks) mutta ainahan sitä voi yrittää.. henk koht ja muutenkin.. meikä on niiiinn naisista tykkäävä etetten voisi kuvitellakaan ottavani kantaa vaikka naisten logiikkka onkin niin erilaista.. tämän tiedän jo lapsena kadonneen sisareni pervoliinan, toisen minäni hypervokin ,sekä puskanikkieni farmaripervokin,teuraastajan yhteisajatusten saattamana..
Ajattelin kyllä ihan tavallisen ihmisen kertovan oman kokemuksen kautta,miten he kokevat naisen ja miehen ajattelun erot.Siihen ne proffienkin tutkimukset perustuvat,siis käytännön tietoon.Käytännön tietoon jota pedakokisin menetelmin opiskelu ryhmässä muokataan kansan tajuttavaksi DDDDDDDDDDDDDDD
toi oli hauska: "anaalisointia" :D:D:D
Mutta tartteeko kaiken olla jostain anaaliasta :-).Eikö ne voisi olla asiallisia,tai suoraan perseestä DDDDDDDDDDDD.Siis minunkin yksinkertaisen ihmisen tajuttavia termejä :-)
Sanoinhan, että toi oli HAUSKA!!! En mä sitä tarkottanu, ettenkö minä(kin!) ois tajunnu...
Se vaan iski nauruhermoon, juu nou? =D