dazu ja monte

ziseliltä :D mitä te pojat olette tehneet?
3247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että se(tai ne) asia ei ainakaan tänne foorumille tule pääsemään sen jälkeen, mitä on nähty...

Äänestä
  • Sivusta: No voitko sinä sitten ylipäätään lopettaa teidän keskinäisten asioidenne esiin nostamisen tuolla tavalla tällä palstalla, kuin nyt viestissäsi teit? Ei muuten mitään, eikä mulla ole kerrassaan mitään tietoa asiastasi tai nytkään siinä puhumastasi (ole huoleti: olen vain sivullinen palstakeskustelija), mutta sanoisin vaan sen, ettei sun viestistäs ottaisi selvää erkkikään, eikä samaten aloittajankaan viestistä.

    Kiusallista vain lukea.

    Äänestä

sit galtsuun harrastaan sovintoseksii

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


saa haukut kirjoitti:

ziseliltä :D mitä te pojat olette tehneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu