tein lukua ja tilastoja..

..eri ihmisten aloituksistta huuhaalla....siinä meni pitkä tovi jaksoin mennä jopa vuosien takasiin..sitten alkoi pipoa kiristää, hermoja näykkii, vatsaa kurista ja aloin nähdä punaista.. ajattelin että on pakko tulla huuhaalle aukomaan päätä ja päästää paineta mutta päätinkin tehdä ne paineet pönttöön..

nyt kun on fyysisesti ja henkisesti hyvä, paineista tyhjä olo.. ns paska pöntössä, niin ajattelin että voisin tehdä fiksun huuhaaaloituksen mutta koska en sitä nyt tähän hätään keksinyt kerroin vain mitä tein sen jälkeen kun viimeski kävin huuhaalla ja katselin äimän käkenä huuhaan sotatannerta myllerryksineen..

2

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sola

      ..päs sulta aika tyhjentää tarinaa..vastaa miltei omaa olotilaa. Ei oo huuhaata nuo dorkien ölinät pusikoista..saati omatkaan vastineet niihin.

      Jos sie ja mie vaikkast painittais..niin se olis huuhaata..tai jos mä ja MuisQuu telmittäis nakuna mutavellissä..ja heitettäs sieltä rapaa muitten päälle... ;)))

      • ..painiessani pudotan häntäni..vai olikos se panikoidessani? liskojen tapa..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1232
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      695
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      101
      625
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe