rehellinen.rehellinen.rehellinen.rehellinen.
Siinäpä sitä tulikin joten korjaamisen varaa on tällä foorumilla.
Siinäpä sitä tulikin joten korjaamisen varaa on tällä foorumilla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Rehellisyys on kivaa jos pelkää et ystäväsi muhinoi poikaystäväsi kanssa selkäsi takana.Jos se on poikaystäväsi joka pettää sua sinulle itsellesi tuntemattoman naaraan kanssa, vain poikaystävälläsi on moraalinen velvoite kertoa sulle puuhistaan.
On naisia, joilla on omistushalua miehistään seksistisesti.Usein se laajenee muiden naisten parasolli-holhoamiseksi.Sisarukset - hey get real. Mä henk.koht. olen sex-bitch eli mä teen aika pitkälti mitä huvittaa ja moralisoinnit ym. ristikuulustelut ovat päänaukomisia mulle.
Silti,mä en halua riitaantua,joten sopeudun aina hätävaroituksien mukaisesti siihen,onko edes tarvetta strippailla mun osaltani.Mä siis lähinnä Macareenailen!
Okei, täällä olis yks hyvännäköinen tumma kundi. Pituus 173 cm. Vedän latinotanssikurrseja. Tervetuloa kurssille. Voi olla että lykästää!