Tämä on vanha ja hyväksi todettu teema, jolla irtoo n. 70-80% varmuudella pesää.
Äärimmäisen yksinkertainen ja toimiva juttu.
Ennen kuin alat naureskella partaasi, niin kokeile vaikka tänään ja totea toimivuus. Kaikki, jotka on tätä kokeillut suosituksestani, ovat jälkeenpäin kehunneet.
Ja sitte itse juttuun. Yrität keinolla millä hyvänsä saada itsesi itkemään. Kyllä, spiidaat oikein kunnolla n. 10 min. Anna kyynelten valua oikein kunnolla poskia pitkin. Ajattele jotain todella surullista asiaa tai jotain, mutta älä feikkaa mitään sipulin hieromista silmiin.
Sen jälkeen, kun oot lopettanut poraamisen, annat kyynelten kuivua poskille. Älä missään nimessä laita mitään silmätippoja, äläkä pese naamaasi.
Tossa jutussa on joku juju, joka tehoo naisiin, en tiedä mikä. Eli rohkeesti vaan vollottamaan ja saanti on melkein varma.
Hyvä vinkki
jolla saa naista
21289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kyllä siihen voi ihan hyvin käyttää sipulia avuksi! Pieni halkaistu sipuli taskuun vaan, sillä kun hieraisee niin johan vetisyttää. Sipulia ei kannata säilyttää etupuolella, luulevat vielä että siellä tönköttää... Ainakin meillä on tosi monet onnistuneet tällä konstilla, kerran vaan naurattilähipubissa, kun kaikki ukot olivat tippa linssissä.
...naiset samantien. Vollottamaan vain tonne tienposkeen niin näitä sankareita ilmestyy joka sormelle :D Yllekirjoittanut ei tiennyt mistä tämä johtuu. Tässä on hieman rautalankaa siteeksi. Itku on inhimillistä ja ilmaisuna niin voimakas, että siihen reagoi kuka tahansa. Se saako sillä piparia jää ihan arvailun varaan. Itse en ainakaan tunnistas että kyynelehtivä mies olisi pakko viedä kotiin täysihoitoon. Mutta aina kantsii unelmoida ;)