Palstan

missä ne on? Ketä ne on? Täh?
8686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mutten kerro. Niitä on kaksi ja puoli.

Äänestä

nainen? Ja miten näiden palstakeskustelujen perusteella vois tietää, kuka minkäkinlainen oikeasti on?

Äänestä

palstan varatut naiset... Tai ainakin niitten miesten/naisten mielestä he ovat laadukkaita, kun kerran ovat parisuhteeseen asti päätyneet heidän kanssaan.

Äänestä

No minä kerron sulle naisena, vaikka olen 1. hetero & 2. en sitten täkäläisten = S24, seuranhakusysteemeistä mitään tiedä. Laatunainen keskustelupalstalla on sellainen, joka ei sula puuroksi mielipiteiltään heti, kun kiva ihq mieskirjoittaja sanoo jotakin. Laatunaisen ts. älykkään naisen, tunnistaa minun mielestäni melko usein myös siitä, ettei pyri rakentamaan vastakkainasetteluja, ts. hakemaan rassaavalla tavalla huomiota sen tyyppisillä provoilla, että miehet on aina sitä tätä tai tota. Ja laatunainen on aina sen verran älykäs & laiffia ymmärtävän sosiaalinen, ettei ainakaan liittoudu KESKUSTELUPALSTALLA muiden oman sukupuolensa edustajien kanssa jotakuta yksittäistä vastaan.

Äänestä

no moikkamoi, miehenretale, mä tiesin et se oli sun "laatu"naisesi syy et me ei osattu kommunikoida.Joskus nainen mokaa ihan kaiken,poor juu.Ja nyt se dollomollo luulee et sill on lollo-ginollot,joilla hymyillä. Sehän nähdään,milloin se tapahtuu, se meän ceissi;> Pliis tuu mun osastoon.Elikkäs sä jotka olet vähän stage-persoona?? No,oikeesti mitään ei tule tapahtumaan,mutta saan ariaanisuuden laatumiesrusetin multa.Tamma-ja oriperiaattein.

Äänestä

"Sumi ja Fretu"

Äänestä

Tää on sarjassamme makuasioita. Toisten mielestä on toiset ja toisten mielestä on toiset. Onpahan joukossa niitäkin joiden mielestä kaikki on niin ihania, ja niitäkin joiden mielestä täällä ei ole kuin roskaväkeeä ja ö-luokan kansalaisia. Et silleen.. Nämä on niitä juttuja joissa joudut käyttään omaa päätäsi.

Äänestä

laatua: timanttia Jazuli vänksy alruna yksinkertainen.blondi mirame81 roskaa: rusalkaa va-nil-la papeete1 zombbari KoppavaHoro

Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


laatunaiset, kirjoitti:

missä ne on? Ketä ne on? Täh?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu