Jazulilla on luonnetta

Muut rekka-naiset pelkäävät kostoa...
3330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että naiset sokeasti tottelevat yhden äärifeministin käskyjä. Kertoohan se siitä, kuinka nainen ei kestä painetta naisyhteisön silmissä. Miehet ovat rohkeampia toimimaan yksilöinä.

Äänestä

etten mistään käskystä tiennyt. Nyt aloin ihmeissäni näitä lukea. Nyt mulla on kerrankin aikaa palstailla niin palstailen sitten. Kuka sen kielsi ja miksi?

Äänestä

kellä ei olisi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hyvä. kirjoitti:

Muut rekka-naiset pelkäävät kostoa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu