Kenen mielestä zisel on kaunein?

vai dazun?
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

VITTU OLET 190% TODENNÄKÖISYYDELLÄ ÄMMÄ TAI SITTEN MIES JOKA EI OLE SAANUT AINAKAAN VUOTEEN!

Äänestä

Jaa-a. Minkä näköinen se sitten on? ( No ei:älä ainakaan näytä kuvaa, jos sellaisen tietäisit, en jaksa miettiä sentyyppisiä/ole kiinnostunut siitä asiasta...:) Dazu ja Monte tais olla ton mainitsemasi kaiffareita kyllä, ainakin palstailmaisusta havaitusti (muusta en tiedä).:)

Äänestä

Mut mitä sitten? Mitä ihmettä sitten?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


monten mielestäkö? kirjoitti:

vai dazun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu