Ainoastaan puolet päivän viesteistä on ollut naisten kirjoittamia.
Miesten maanantai päättyy
6
250
Vastaukset
- tietää,
montako viestiä tänne tulis päivässä, jos yksikään nainen ei kirjottais mitään. 100? Alle 200 kuitenkin.
- ja Anzzylle
annettaisiin bannit, viestejä tulisi alle 100 päivässä.
- viestit
monte24 kirjoitti:
montako viestiä tänne tulis jos puskana ei vois kirjoittaa.
sillä se selviää
- sittehän
monte24 kirjoitti:
montako viestiä tänne tulis jos puskana ei vois kirjoittaa.
tässä ei olis mitään hauskaa. Hyppää rohkeasti puskaan vaan. Kaikki järkevät tekee jossain vaiheessa niin. Nimimerkillä kirjoitetun aikajakson pituus korreloi jääräpäisyyteen ja yksinkertaisuuteen. Parhaimmat kirjailee nimimerkillään vuosikausia.
- Papeete1
Se kokeilu. Ette te kauhean tasokkaaksi tätä saaneet :) Juu, tältä koneelta ei ainakaan irronnut ensimmäistäkään viestiä, ja mitä katselin niin aika vähältä vaikuttaisi olevan sellaisia viestejä, jotka olis tullut puuhaan osallistuvilta naisilta mutta puskista. Tietysti on sellaisia jotka ei osallistunut ja ohikulkijoita jotka eivät edes tienneet mistä on kyse, mutta niitä ei lasketakkaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59788
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40534
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470