Paksut, ihonväriset sukkahousut.

saaasasasas

Hei! Mistähän saisi PAKSUT sukkahousut jotka olisivat neutraalit, ihon väriset. Siis meinaan todellakin paksuja, en sellaisia mistä paistaa läpi jne. Paljohan näillä hinta haarukka?

5

2923

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sailax

      Ostin sellaiset e-baystä . ovat samoja kuin sheleaderit ja Hooters-tytöt käyttää. Hieman kiiltoa kylläkin, mutta läpi ei näy ja eri ruskean sävyisinä saatavana

    • tanssi/baletti- tai taitoluistelutarvikkeita myyvistä liikkeistä.

    • yxäx

      Ei kai ne kovin kiven alla voi olla, eikös sellaiset ole jalassa joka toisella vastaan tulevalla mummolla?

      • marmummi

        Ne ovat kiven alla. Todellakaan mummoilla ei ole sellaisia. Olisi kyllä, jos sellainen kivi löytyisi, mistä niitä saa.


      • halpis_sukkikset
        marmummi kirjoitti:

        Ne ovat kiven alla. Todellakaan mummoilla ei ole sellaisia. Olisi kyllä, jos sellainen kivi löytyisi, mistä niitä saa.

        Olen kyllä tuollaisia löytänyt ihan halpisketjujen liikkeistä. Seppälä, Lindex ym. Taisivat olla n. 100den. Nuo em. baletti ja taitoluistelusukkahousut ovat kyllä ohuempinakin läpinäkymättömiä, mutta tarkoitettu enemmänkin liikuntaan. Molempia sukkahousuja on tullut joskus kokeiltua.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      101
      1825
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      59
      1190
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      460
      1169
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1053
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      837
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      831
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      49
      776
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      773
    9. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      728
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      691
    Aihe