Onko palsta periaatteessa

yh-ämmien miehen-metsästys areena?
7227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole periaatteessa vaan ihan käytännössä ja konkreettisesti. Mulla ainakin on sähköposti täynnä itseään tyrkyttävien yh-mammojen huohutusposteja ja p....n kuvia.

Äänestä

Periaatteessa täällä pitäisi keskustella logiikasta.

Äänestä

aikuisten ihmisten leikkikenttä.

Äänestä

humoristi. tai sit sä vaan näyttelet humoristia.

Äänestä

Mitä vikaa muka yh-äideissä on?! NIIN?

Äänestä
  • ei niin mitään. He eivät pahennu tällaisesta. He tykkäävät kun mies on vähän porsas. Kujeilevat siihen malliin että saapasvili kerrankin.

    Äänestä

  • mitään kirjoitti:

    ei niin mitään. He eivät pahennu tällaisesta. He tykkäävät kun mies on vähän porsas. Kujeilevat siihen malliin että saapasvili kerrankin.

    Niistä alunperin tulikin yh-äitejä, kun tykkäävät porsasmiehistä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vili kirjoitti:

yh-ämmien miehen-metsästys areena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu