vahvaa puhdistusainetta

Etsin todella vahvaa puhdistus ainetta kasvoille, mitä saa ilman reseptiä. Lääkäri ei suostu enää kirjoittamaan akne rasvoja. Minulla tulee finnejä vain lähinnä nenän päälle ja leualle.
4250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

öljy/kaksoispuhdistusta?

Äänestä

Voi ei ne vahvat receptillä määrätyt lääkkeet iho ongelmiin ole hyväksi pitemmänpäälle! Syy finneihin voi olla mineraalipohjaiset ihonhoitotuotteet. Minulla on ollut sama ongelma mutta kun hankin laadukkaat tuotteet ja koneen joka syväpuhdistaa, elvyttää solujen hengittämisen ja ravitsee ihon on ihoni huippukunnossa. Ei finneistä enää nykymaailmassa tarvitse kärsiä!

Äänestä
  • Mistä koneesta mahtaa olla kyse? Mistä hankit ja minkähintainen? Ja mitä ovat mainitsemasi laadukkaat tuotteet?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Finninen(ko) kirjoitti:

Etsin todella vahvaa puhdistus ainetta kasvoille, mitä saa ilman reseptiä. Lääkäri ei suostu enää kirjoittamaan akne rasvoja. Minulla tulee finnejä vain lähinnä nenän päälle ja leualle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu