mulla on ongelma..

mulla on ongelma.mun peniksen päässä on pikkusia pallukoita ja jotain valkoista.voitteks valasta asiaa.
4391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...Mene hyvä mies ihan oikeaan lääkäriin!

Äänestä

Sullahan on selkeesti kondylooma eli visvasyylä. Onnea! eiks tehnykkin gutaa ilman kumia.

Äänestä

paraneeko ne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anteeks... kirjoitti:

mulla on ongelma.mun peniksen päässä on pikkusia pallukoita ja jotain valkoista.voitteks valasta asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu