Joka päivä uudet
http://www.lolitampegs.com/home.html
Liitä filmin pätkät yhteen ? Saat 1 min kokonaisuuden
Täältä seksi filmit (ilmaiset)
5
6423
Vastaukset
- Moukarimies
kuuleha nyt mulkku horo!!!!toi on lolita pornoo, mitä ilmeisesti..lolita ja preteen meinaa alaikäsiä..saatanan sairas pervo!!!!!!
- ihan rauhassa
Paniikin poikanen?
Noo ei se mitään,omien aivojen käyttö on nyky-yhteiskunnassa jo melkein rangaistava teko,joten eipä tuo mikään ihmekään ole.
No minä nyt kuitenkin uskalsin tyhmänrohkeasti avata sen sivun silläkin uhalla,että siitä olisi seurannut jonkun pikkutytön sielun uhraus paholaiselle ja minulle 100 miljoonaa vuotta kuristushuonetta.Uhkarohkeilla löytöretkilläni tein muun muassa seuraavaan löydön sieltä sivun alareunasta:
"All pornstars featured on this site are 18 years old and older."
Eli nuku yösi rauhassa,paholainen ei käynyt sentään ihan niin lähellä,kuin luulit.
Mutta ihan vastaisuuden varalle ja vaikkapa käytettäväksi oikein tuolla virtuaalimaailman ulkopuolellakin;ennen kuin alat lietsomaan mitään noitavainoja,niin ota edes selvää asian todellisesta laidasta.
Te aivottomat hysteerikot olette todellisuudessa yhteiskunnan vaarallisinta ainesta.Ilman teitä ei Hitler olisi koskaan ollut mitään muuta kuin epäonnistunut taiteilija.
--Aivot on sitä varten,että niitä käytetään!--
- Pena
joo kannattaa ladata noita pätkiä jos haluaa viruksen koneelle
- faktat pöytään
Mikä virus tuli?
- Että niin
faktat pöytään kirjoitti:
Mikä virus tuli?
???????????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv302836- 1432696
- 1372227
Syitä välttelyyn
En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?1162153Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.131910Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161781450Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu
Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu311246Miksi kaivattunne
ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo951214Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt891182Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno381138