Eminemistä. (etenkin empun vihaajille tarkoitettu)

EMINEMFani

Tää on varsinkin TEILLE eminemin vihaajat.. Eminem kiroilee, haukkuuja pilkkaa lauluissaan, hänellä oli kurja lapsuus, hän on istunut vankilassa, käyttänyt huumeita ym. Mutta Hänellä on tytär, Hailie. Eminemille hailie on kaikki kaikessa ei raha, ei musiikki vaan hailie. Hailielle eminem on juuri hyvä isä. Ajatelkaa jos oma isänne olisi Eminem? Ette ehkä pitäisi hänen musiikistaan mutta rakastaisitte häntä silti..? Jiten jos ette pidä hänen musiikistaan niin miksi sen perusteella pitää tuomita koko eminem? JA tyttärelleen hän ei ole muuten eminem VAAN marshall... eminem on aivan tavallinen ihminen jos häne elämsätään nappaisi julkisuuden pois...

KOmmentoikaa...


Jos teillä muuten on messi tai haluutte mailata niin osuu: [email protected]
sama ossu käy myös messengerii

11

723

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RäpDog

      Eminem on paras, se on selviytyjä!!!
      Sitä paitsi sen biisit on kaikkein parhait mitä on kuullu!! varsinkin The Way I Am, aivan upee..

      Joten kenelläkään ei oo aihet vittuilla sille!!!

    • blabla

      tää wannabe on puhunu aiemmissa lauluissaan paskaa äidistään 'coolisti' jotka eivät pitäneet edes paikkaansa, jotenka äitinsä kävi antamassa pojalleen selkään. jeejee.. kurja lapsuus my ass.

    • kojootti

      Oon samaa mieltä eminemin fanina,mutta kaikilla on omat mielipiteet ja mullakin monesti aika jyrkät.Mutta moni haukkuja saattais muuttaa kantaansa jos tietäisivät enemmän miehen elämästä ja ottaisivat selvää asioista ja kuuntelisivat hienoja lyriikoita.Makuasioista ei voi kiistellä mutta olen surullinen niiden puolesta jotka eivät ole 'löytäneet' eminemin musiikkia.

      • Em In Em

        Selailin täl sivustol Eminem palstoja, ja mä oon 95 tyttö ja oon kuunnellu ala-asteelta saakka Eminemiä, hetkeks unohdin sen ja alotin juuri kesän alussa taas sen kuuntelun. Eminem on todella hyvä räppäri ja osaa näytellä. Eminemillä on PALJON lahjoja !


    • [Li'oN]

      Ei näin.. Vaikka itse pidän eminemin musiikista, voi jengi silti sanoa, että EMINEM on VITUN PASKA. Nimenomaan EMINEM. Ei Marshall Mathers vaan EMINEM.

      Miks pitäis tykätä ihmisenä jos teistä kukaan ei kuitenkaan tunne sitä jätkää. Jos ei pidä musiikista ni ei tartte pitää! Kun mä sanon, että VENGABOYS on vitun PASKA!, ni se ei tarkota sitä, että mä vihaisin laulajia/soittajia tms. henkilökohtasesti. Mä vaan inhoon niitten huonoa musiikkia. Enkä mä tiedä mitään niistä tyypeistä. Eikä mua kiinnostakkaan.

      piste.

      - [Li'oN]

    • Mc_LammaZ

      Niin justiinsa......
      Eminemi on paska!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • nosebleed

      Fuck eminemin perhe yms. se ei meille kuulu! Musiikki toisaalta on älyttömän hyvää ja Em yksi verbaalisimmista.

    • Niinpä niin

      Mieti aloittaja itse että kutsut Eminemiä empuksi... Onpa kunnioitettavaa. Suomalaiset ovat kateellisia paskoja kun täällä ei osata räpätä ja haukkuvat maailman parhaimpia räppäreitä. Tulkaa m*lkut uudestaan tänne haukkumaan kun olette myyneet edes Suomessa kultaa, Eminem on myynyt mm. Marshall Mathers LP:lla USA:ssa 9-kertaa platinaa. Että ei hän kovin paska voi olla.

    • Slim Heidi

      Marshall istunut vankilassa... : )

    • Anonyymi

      Nojoo, tyttären kannalta se on ihan ok ja sit niiku Rap God, mut muuten en oikein ymmärrä koko Eminem juttua..

    • Anonyymi

      rap=🐖💩

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      167
      2804
    2. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      201
      2087
    3. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      50
      1922
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      71
      1766
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      92
      1658
    6. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1531
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      81
      1234
    8. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      81
      1080
    9. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      95
      1039
    10. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      196
      1020
    Aihe