Ihmisen erogeenisiin alueisiin kuuluvat muun muassa korvat. No, jotkut miehet ovat tulkinneet tämän sillä tavalla, että työntävät kielen naisen korvaan tarkoituksena kiihottaa kyseistä suudeltavaa. Siinä sitten naisparka yrittää tärykalvo paukahdellen hillitä naurunhaluaan ja työntää innokasta urosta kauemmas turmelemasta kuuloelintään. Voisitte antaa tässä neuvoja, kuinka korvia on huulilla hyväiltävä.
Kieli korvassa
Nauraja
41664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
eksä osasi sen taidon, kielellä korvan hyväilyn. Sellaseen transsiin ei ihan joka päivä pääse =)
Välillä "paukahteli" tärykalvoissa, mutta se oli pieni hinta maksaa siitä ekstaattisesta tunteesta jonka korvan hyväilystä sain..
Navassa on herkät hermot. Sain vatsani kipeäksi siitä pitkäksi aikaa.
Seon huonoa toisen huomioon ottamista, jos ei älyä olla varoivainen toisen korvan kanssa, mä ainakin koen sen nautinnolliseksi. Mutta yhtälailla, ellei paremminkin voi hyväillä sormin toisen korvaa, ehkä kuitenkin kielellä se tuntuu kiihottavammalta. Ja sitten myös hellä korvalehden pureminen ja imeminen tuntuu tosi jöjöltä. Fiksu ihminen tietty hulehtii myös korviensa puhtaudesta. Siitä vaan!
Paha ruveta toisen puolesta neuvomaan mitään...
Koska toiset pitää isästä, toiset pojasta...!
Korvaan ei mielestäni kuulu työntää kieltä, ellei moista ole havainnut ko.henkilön kohdalla toimivaksi...Vaan ehkäpä korvan lehteä hieman nuolaista...?
Toki kädellä koskettelukin voisi olla ihan ok.
Tosin, jos henkilöllä on korvakoruja, ehkei paras tapa tehdä mitään korvalle...?!
Korvan lehteä voisi hellästi suudella?
Tosin niin,ettei kuulu kovaa ääntä ja mene kuulo=)