miltä tuntuu?

Olisin kiinnostunut tietämään, että miltä teistä seurustelevista miehistä tuntuu olla armeijassa? Siis sen suhteen kannalta; onko siellä ikävä omaa tyttöä, vai ehtiikö sitä edes ajatella? Ja miten toivois että tytsy suhtautuu?
1692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ehi miettimään tyttökamua. On ihan uus maailma, uuet kuviot ja kaverit. Hyvä niin, muutenhan sitä ei tulis suoritettua kunnolla.
Sitte velvilläki on niin väsyny, ettei paljon pussailut enää innosta - aina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytsy kirjoitti:

Olisin kiinnostunut tietämään, että miltä teistä seurustelevista miehistä tuntuu olla armeijassa? Siis sen suhteen kannalta; onko siellä ikävä omaa tyttöä, vai ehtiikö sitä edes ajatella? Ja miten toivois että tytsy suhtautuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu