vaihdetuksi...

Onko kukaan nainen tullut vaihdetuksi vanhempaan naiseen?? Eli mies olisi valinnut 14 vuotta vanhemman naisen....
41218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

50v miehenhän on pakko vaihtaa jos meinaa yleensä ajaa .Minä vaihdoin 6v vanhempaan ja hyvä kauppa nyt jo kokemusta.

Äänestä

Olin 34 ja mieheni vaihtoi minut 39-vuotiaaseen. Silloin se sattui, mutta nyt ymmärrän miksi.

Äänestä

Meitä on tuhansia, samahan se nuorempi tai vanhempi, ei rakkaus ikää katso suunnataan vain katseemme liittoomme jotainhan on täytynyt olla vialla että hän lähti... Tsemppiä

Äänestä
  • Tulin minäkin melkein vaihdetuksi.... itse olen 39 ja mieheni vanhempi nainen oli 52 v...
    Mieheni selitteli vanhemman naisen helppoa saatavuutta ja suostuvuutta kaikkeen....
    Liittomme oli tuolloin retuperällä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko kukaan tullut kirjoitti:

Onko kukaan nainen tullut vaihdetuksi vanhempaan naiseen?? Eli mies olisi valinnut 14 vuotta vanhemman naisen....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu