Näin!

Menin vaan homobaariin ja vetäisin riukusääreni esiin vetämällä housut kinttuihin.

Johon tuli miestä tarjolle housut pullottaen. Valitsin parhaimman ja kotiin tummelikaupan kautta.
4778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Senkin homoseksuaaliperverssi.

Äänestä

Korkeintaan sakki vaan nauraisi sinulle ja heittäisi pihalle.

Äänestä

Sulla huumori pelaa!Joku voi tietysti tästäkin loukkaanntua,mutta minusta siitä saisi vaikka ronskin sketsin TV:n.....:)

Äänestä

Mikä vituttaa feikki?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iron Mike kirjoitti:

Menin vaan homobaariin ja vetäisin riukusääreni esiin vetämällä housut kinttuihin.

Johon tuli miestä tarjolle housut pullottaen. Valitsin parhaimman ja kotiin tummelikaupan kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu