talvivaunuita tietoo

Mitkähän vaunut olis kelvollisia TALVIKÄYTTÖÖN Mitenkä:Solifer, Kafi, Matkaaja, Koko olis jotain 6m. ja ylöspäin. Kokemuksia ? Saako halvalla minkäänlaista kunnollista ? Vinkkeja, vinkkejä,,,,,,Hinta vois olla 6- 10 000 €.
3682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvää ja halpaa ei ole olemassakaan.
Täytyy valita joko hyvä tai halpa.

Äänestä

hyvinpidetty noin 10-15 vuotias Kafi, niin voisi olla edullinen ja toimiva talvivaunu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cabbyisti kirjoitti:

Mitkähän vaunut olis kelvollisia TALVIKÄYTTÖÖN Mitenkä:Solifer, Kafi, Matkaaja, Koko olis jotain 6m. ja ylöspäin. Kokemuksia ? Saako halvalla minkäänlaista kunnollista ? Vinkkeja, vinkkejä,,,,,,Hinta vois olla 6- 10 000 €.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu